Берое U19 приключи с победа сезон 2018/19 в Елитната група! В среща от последния 30 кръг момчетата на Слави Жеков се наложиха с 3:1 над Септември. Попаденията бяха дело на Пламен Иванов, Валентин Иванов от дузпа и Мануел Иванов. "Зелено-белите" удариха и греда през първото полувреме чрез Стоян Вергиев. Старозагорци изиграха страхотен двубой, владееха повече инициативата от своя съперник и логично стигнаха до успеха след почивката. Първото полувреме завърши 1:1 след като Берое откри резултата в 30 минута, гостите изравниха в даденото от съдията продължение. Малко след почивката капитанът Валентин Иванов направи 2:1 от дузпа отсъдена за нарушение в наказателното поле срещу Стоян Иванов. Пет минути преди края на полувремето Мануел Иванов завърши великолепна атака на Берое и оформи крайния резултат.