Сокол надделя с категоричното 7:0 над Хебър като домакин в мач от Зоналната група (набор 2004). Срещата се игра в късния следобед днес.

Марковци започнаха ударно и до 20' тимът поведе с 3:0 на съперника. В 1' Кирил Стамболийски даде старт на головата фиеста, а в 15' Тодор Стамболийски покачи - 2:0. Пет минути по-късно Сашо Добрев направи резултата класически  след много добър пас на Евгени Георгиев. В самия край на полувремето пък именно Георгиев реализира за 4:0.

През второто полувреме Сокол продължи да вкарва. В 40' Мирослав Атанасов отбеляза красиво попадение в сглобката за 5:0. Последните два гола бяха дело на Робин Зейнелов. Те паднаха в последните десет минути на срещата, като и в двата случая играчът прати топката във вратата на противника с глава.

Във вторник сутрината Сокол ще играе отложен мач срещу Пълдин, като двубоят ще се проведе на стадиона в Марково.