Черно море записа победа срещу Левски в мач от 27-ия кръг на Елитната група до 19 години. “Моряците” удариха съперника с 1:0 на стадион “Корабостроител” във Варна. Единствения гол в срещата реализира Велислав Василев в 20-ата минута.

Така Черно море продължава да крачи уверено към шампионската титла при юношите старша възраст. “Зелено-белите”, водени от Мартин Христов, са лидери в класирането с актив от 67 точки, с пет повече от втория Лудогорец, които днес отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Септември София.

Двубоят бе изгледан от старши треньора на представителния тим на “моряците” Илиан Илиев, неговия щаб и част от футболистите в първия отбор.

В следващия кръг Черно море гостува на Пирин Благоевград. Мачът е в неделя, 19 май от 17 часа.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Йордан Радев, Даниел Стоянов, Мартин Дичев, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов, Велислав Василев (85-Иван Иванов), Данаил Димов (80-Александър Георгиев), Антоан Вълчев (65-Павел Георгиев), Денислав Ангелов.