Катастрофа стана преди минути в района на НАПСА при ул. “Първи май” в Сандански. Възрастен мъж не спрял на знак стоп и се забил в полицейски патрул. В следствие на сблъсъка полицейската кола се е завъртяла и се е ударила в стена. Към момента не се съобщава за пострадали при пътния инцидент.
Катастрофа в Сандански! Възрастен мъж не спря на знак стоп и се заби в полицейски патрул
May 8, 2019, 10:13 AM
1
240