19-годишно момиче от Дупница се хвърли от 7-ия етаж на блока, в който живее с родителите си след скандал с приятеля й. Инцидентът стана тази нощ в жк. “Бистрица”. Момичето веднага е транспортирано в частната болница в Дупница с политравми. Тази сутрин е откарана за “Пирогов”.
Опит за самоубийство от любов в Дупница! 19-годиша се хвърли от 7-ия етаж
May 3, 2019, 10:20 AM
1
471