Двама юноши дебютираха за "Марица" в мача от 23 кръг на ЮИ Трета лига срещу "Садово", спечелен с 3:0. Мачът се игра на базата в "Коматево" заради наказание с лишаване от домакинство на "Садово". Иван Мицев от юношите старша възраст и Георги Иванов от юноши младша играха през второто полувреме, а Мицев дори записа асистенция, след като центрира за третия гол.

Иван Мицев дебютира за “Марица” заменяйки контузения Красимир Иванов на полувремето. В 71-та минута юношата центрира от корнер, а Йордан Пейчинов засече на близката греда за 0:3. Междувременно 17-годишният Георги Иванов замени капитанът Костадин Дяков, също записвайки дебют с екипа на родния си клуб. Иванов получи и капитанската лента при смяната за кураж. Той, както Мицев и Стоян Пидев, също появил се като смяна, се включиха добре в мача и показаха старание и съсредоточеност. В групата за мача беше и още един юноша - Александър Праматаров.

снимки: ПФК Марица 1921 Пловдив