На стадион „Георги Бенковски" в Пазарджик пред около 50 зрители Хебър разгроми с 6:0 Металик (Сопот) в мач от първенството на „Зона Пловдив" в Междуобластната група деца - център, родени до 2006 година. За „зелените" Голеадата откри Николай Метанов в 16-та минута, Любослав Станоев и Алекс Георгиев оформиха класическия резултат съответно в 25-та и 30-та, като така завърши и първото полувреме. Момчетата на Спас Гигов не мислеха да спират и през втората част  бяха безмилостни към своите гости вкарвайки още 3 гола дело на Атанас Гатев (53, 65, 66 мин), който не спираше да се забавлява с топката. Така Хебърци запазиха деветото си място в класирането с актив от 19 точки, а следващата седмица ще гостуват на Родопа (Смолян).

Състав на Хебър: 12. Християн Сербезов, 2. Николай Метанов (к), 3. Николай Кацаров, 20. Лазар Лазаров, 15. Иван Кушиков, 16. Николай Дринов, 7. Алекс Георгиев, 13. Иван Златанов, 19. Димитър Пилев, 17. Любослав Станоев, 11. Атанас Гатев (Иван Гигов, Кристиян Михайлов, Стоян Костов, Иван Лазаров).