Пред около 60-ина зрители на стадиона в село Величково, Хебър посрещна Миньор (Перник) в мач от 17-и кръг на първенството за Юноши старша възраст на "Зона-София", родени през 2000-2001 г. Пазардиклии взеха трите точки след 1:0, но победата не дойде лесно. Двубоя започна доста нервно и искрите между двата отбора преобладаваха, но съдията Васил Лукаев успя да укроти страстите с 5 жълти картона, от които 3 за Хебър на Вълчев, Йорданов и Георгиев. Мача вървеше равностойно, а головите положения липсваха. Останаха сериозни съмнения, че „зелените" са отбелязали гол, когато след далечен удар топката срещна горната греда и тупна зад голлинията, но съдийската бригада бе категорична, че „коженото кълбо" не е преминало с целия си обем. Минути по-късно миньорци също пропиляха златна възможност да открият резултата, а нападателя им пропусна на празна врата. Логичното все пак се случи в 81-а минути, когато Даниел Кадьов фиксира крайното 1:0 за Хебър и остави трите точки в Пазарджик. Така „Зелените" вече са на 6-о място в класирането с 27 точки и голова разлика 32:25, а в следващия 18-и кръг на 17 март гостуват Сливнишки герой (Сливница).

СЪСТАВ НА ХЕБЪР: Николай Джоков, Дейвид Донов, Николай Радев (к), Денис Караасан, Иван Вълчев, Пламен Димитров, Мартин Кадьов, Богомил Божуркин, Мартин Георгиев, Янко Илиев, Даниел Кадьов (Стилян Тисовски, Иван Дишков, Васил Дошков, Георги Терзиев, Цветан Йорданов, Петър Георгиев, Спас Видев).