В мач от 14-и кръг на Междуобластната група за ДЕЦА „ЦЕНТЪР“ (родени 2006 година) Хебър загуби, като гост от ДФК Орлета с 1:4. Това бе и първото за годината пазарджишко дерби, в което трябва да се отбележи, че съдията Васил Лукаев нямаше никакви проблеми с дисциплината на двата отбора. „Орлетата" водени От Йордан Чолов започнаха ударно и до почивката вече водеха с 3:0, а голмайстори станаха Йоан Кордев, Стилиян Метанов и Георги Благов. През второто полувреме двата отбора видимо намалиха темпото, като двата отбора си размениха по един гол. Първо Мирослав Димитров от „орлетата" вкара за 4:0, а Лазар Лазаров отбеляза почетното попадения за „зелените" и фиксира крайното 4:1. ДФК Орлета изкочиха на трета позиция в класирането, докато момчетата на Спас Гигов се движат в средата на таблицата. В следващия кръг на 16 март Хебър приема пловдивското Локо, а ден по-късно „орлетата" ще играят с Родопа (Смолян).