Днес стартира силния турнир „София Къп" по футбол 7 за деца родени през 2008 година, като в първия си мач от груповата фаза Хебър и Берое завършиха на равно 1:1. Хебърци стартираха силно срещата и създадоха няколко опасни атаки, а в 12-ата минута Николай Ичев откри резултата за Хебър. Няколко минути по-късно Ичев пропусна да покачи на 2:0,а Роман Губиденов пропусна очи в очи с вратаря на Берое. Последва греда от фаул на Алберто Драгомански. В самият край на първата част Берое изравни. През второто полувреме умората в пазарджиклии се почувства от турнира „Пирин Къп", които спечелиха преди 4 дни и това даде отражение, като само добрите намеси на вратарите Кузев и Атанасов запазиха резултата. Хебър и Берое са в група със столичаните от ЦСКА и Национал, като мачовете с тях са в петък и събота.