Спартак набор 2007 се класира на четвъртфинал на международния турнир "Пирин къп". Днес гладиаторите завършиха 1:1 с Локо Сф. Столичани поведоха в резултата, но с гол на Атанас Мутавски "гладиаторите" стигнаха до равенството. Така с една загуба, една победа, и едно равенство Спартак завърши на 2- ро място в групата си и утре в 10:00 часа играе на четвъртфинал, като съперникът ще стане ясен по- късно днес.

Тазгодишното издание на турнира бе подкрепено финансово и материално от пловдивската компания за парфюмерия и козметикаРЕФАН България. Компанията е сред най-щедрите спомоществуватели на спорта у нас и в частност на футбол. Редица елитни футболни школи у нас се радват на подкрепата на Рефан от години. Сред тях са школите на Берое, Хебър, Ботев Враца, Пълдин и др.