"Левски" отново не успя да победи на лагера в Кипър. Експерименталният състав на Георги Дерменджиев  завърши 0:0 срещу руския Уфа в извънредна контрола.

Дерменджиев пожела организирането на спаринга извън първоначалната програма, за да даде възможност на юношите и на футболистите, които са играли по-малко в проверките през зимната подготовка досега, да натрупат игрови минути.

Неофициален дебют със синята фланелка записа новото попълнение Мартин Райнов. Той започна като титуляр и игра през първото полувреме.

До почивката мачът бе равностойна, като младокът Мартин Петков пропусна най-доброто положение за "сините" след пробив и подаване на Станислав Костов.

След почивката руснаците владееха повече топка и пропуснаха 2-3 добри положения, а от "Левски" единствено Станислав Иванов се отчете с опасен удар, но вратарят на съперника спаси.

Утре столичният тим ще изиграе последната си контрола на кипърска земя срещу сръбския "Чукарички".

Съставът на Левски: Николай Кръстев (65-Петър Иванов), Ивайло Найденов, Деян Иванов, Томислав Папазов, Луи Нганиони, Антони Белмонт, Мартин Райнов (46-Илия Юруков), Мартин Д. Петков, Жерсон Кабрал (46-Станислав Иванов), Богдан Вашчук (78-Мартин П. Петков), Станислав Костов (46-Сержиу Буш)