Сокол U15 записа победа с 4:1 в последната си провека на лагера в Кушадасъ. "Червено-белите" се справиха с година по-големите Юксел спор U16.

Всички попадения в контролата паднаха през първата част. "Соколите" набързо поведоха с 2:0 в началните минути чрез голове на Симеон Георгиев и Борислав Златев. Турците съумяха да върнат едно попадение, но получиха още две до края на полувремето.Точен за състава на Даниел Спасов и в двата случая бе Евгени Георгиев.

След паузата Сокол можеше и да увеличи преднината си. Марковци получиха правото да изпълнят наказателен удар, но Мирослав Георгиев пропусна от бялата точка.

Утре тимът, както и по-голямата формация на Сокол - U17, приключват лагера и се връщат в България.