Лудогорец U17 завърши 2:2 първата контрола от зимната подготовка с връстниците си от румънския Конкордия. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". В състава на разградчани липсваха четиримата национали Анастас Пемперски, Тодор Петров, Стефан Славов и Алекс Маринов, които са на турнир в Беларус.

Момчетата на Стефан Славов на два пъти повеждаха в резултата, но гостите от Румъния успяваха да възстановят равенството. Лудогорец поведе в 23-ата минута, когато Стилиян Спасов отбеляза от пряк свободен удар. Конкордия изравни 10 минути по-късно, след контраатака. Онур Чолак вкара за 2:1 в 68-ата минута. Той засече с глава центриране от фланга. След грешка в отбраната на "орлите" гостите оформиха крайния резултат 2:2 в 79-ата минута.