И Берое U17 започна с успех 2019 г.. В първата си контролна среща от подготвителния период момчетата на Атанас Рибарски се наложиха с 4:0 над Сокол (Марково).

"Зелено-белите" отбелязаха по два гола в двете полувремена на двубоя, който се игра на изкуствения терен над стадион "Берое". Домакините откриха резултата още в 15-та минута, в 30-та резултата бе удвоен.

В средата на второто полувреме домакините отбелязаха трети гол, резултатът бе оформен в последната минута на двубоя.

Следващата проверка на Берое U17 е в петък, съперник е отборът на Етър. Сокол U17 пък заминава на 10-дневен лагер в Турция, където ще изиграе три контроли срещу местни тимове.

Припомняме, че по-рано днес двата тима изиграха спаринг и с формациите си до 15 години, който старозагорци също спечелиха.