С убедителен успех започна 2019 отбора на Берое U15. В първата си контролна среща под ръководството на новия наставник Дидо Желязков "зелено-белите" се наложиха с 5:1 над тима на Сокол (Марково). За гостите това бе втора проверка. Двубоят се игра на изкуствения терен над стадион "Берое".

Берое поведе в самото начало на срещата, до края на полувремето тимът отбеляза още едно попадение. След почивката старозагорци отбелязала още две попадения преди гостите да реализират почетния си гол. До края на двубоя старозагорци отбелязаха още един гол и оформиха крайния резултат.

Следващата контролна среща на Берое U15 е в петък, 25 януари - срещу Етър (Велико Търново). Тимът на Сокол пък заминава на лагер в турския курорт Кушадасъ след два дни.