10-годишните деца на Хебър излязоха пределно мотивирани срещу добре представящия се отбор на Кронос в мач от последния 11-и есенен кръг по футбол 7 на „Зона Пловдив". Още в 10-ата минута „зелените" поведоха с гол на Николай Шенгаров, като така завърши и първата част . През вторато полувреме Кронос имаше положения, но вратарите на хебърци Християн Димитров и Теодор Козарев бяха безупречни. Така стигна се до нарушение в полза на пазарджикли, а Иво Георгиев, който застана зад топката реализира гол от пряк свободен удар. В третата част играта стана малко груба, вратарите на Хебър отново бяха на ниво и не позволиха топката да влезе във вратата. Отлична игра направи и родения през 2010 година Марин Натов. Така Хебър победи с 2:0 Кронос.

След мача треньорът на пазарджилии Тони Кокошаров заяви: „Много съм доволен от играта и характера, който показаха момчетата ми, този мач просто не се притесняваха от нищо, надявам се за напред да ме радват с играта, която знам, че могат да играят, да не се страхуват и ги приканвам да са по-спокойни в мачовете, защото когато играят добре, винаги ще съм доволен без значение от резултата"!

На полусезона Хебър е на 11-о място, а Кронос са седми.