Спартак (Пловдив) загуби с дузпи баража срещу Арда 1924 за Купата на БФС при старшата. В редовното време двубоят, който се игра на неутрален терен в Чирпан, завърши 2:2.

"Гладиаторите" първи стигнаха до попадение в срещата чрез Николай Караджов. Преди края на първото полувреме обаче Арда изравни. След почивката отново пловдивчани излазоха напред в резултата. Точен за спартаклии бе Кръстьо Милев. Кърджалийци отново съумяха да изравнят. Това стана в последната минута на срещата - 2:2.

Веднага след последния съдийски сигнал се изпълняваха 11-метрови наказателни удари.Там по-концетрирани бяха Арда 1924, които отбелязаха 4 дузпи без пропуск, а "гладиаторите" направиха два пропуска и с това се сложи край на участието на тима в надпреварата за Купата.