Успех за Берое 2005 днес. Децата на Дончо Атанасов записаха трета поредна победа на турнира "Пирин Къп" след като се наложиха с 4:1 над Спартак (Пловдив). Попаденията през първото полувреме бяха дело на Цветомир Тодоров и Денислав Петков, които се разписаха след далечни удари и на Васил Василев, който отбеляза след хубав диагонален изстрел в наказателното поле. Отлични възможности за гол преди почивката пропусна Али Айвазов, който на два пъти се озова сам срещу вратаря на пловдивчани. Крайният резултат след почивката оформи Росен Димитров. Утре Берое излиза в своеобразен финал срещу Метал (Перник). Старозагорци имат 9 точки и са лидер в групата, тимът от Перник е втори със 7 точки след две победи и едно равенство. Реми в утрешната среща ще осигури крайния успех на Берое 2005 в надпреварата в Банско.