Юношеският национален отбор по футбол U16 завърши с тежка загуба участието си на международния турнир "Звезден път" в Москва. Българският състав отстъпи на Израел с 1:5.   Мачът започна много добре за родния тим. В 18-ата минута Бисер Бонев откри резултата, след като се възползва от подаване на Димо Кръстев. Малко по-късно Самуил Беримски имаше възможност да удвои, но ударът му мина над вратата. В 26-ата минута Израел изравни чрез Нухи, който вкара с удар от границата на наказателното поле, а в 32-ата минута обратът стана пълен с гол на Бен-Ами. След почивката, в 60-ата минута Йонатан Паз се разписа за 3:1 като при попадението имаше и рикошет. В 71-ата минута България можеше да върне един гол, но Димо Кръстев удари греда от пряк свободен удар. В 73-ата минута Израел отбеляза четвъртото си попадение, дело на Нухи, а в края грешки в защитата на България позволиха на съперника да направи победата си още по-изразителна. Автор на последния гол бе Паз. По този начин България завърши турнира с едно равенство (Сърбия 1:1) и две загуби – от Русия (0:1) и Израел (1:5), припомня "Виаспорт"

България U16 – Израел U16 1:5

1:0 Бисер Бонев (18), 1:1 Нухи (26), 2:1 Бен-Ами (32), 3:1 Паз (60), 4:1 Нухи (73), 5:1 Паз (80)

Състав на България U16 срещу Израел U16: Илия Андонов-капитан, (Християн Карастойков, 41), Масар Кямил, Константин Айдарски (Тодор Петров, 41), Димо Кръстев, Мартин Хайдаров, Бисер Бонев (Валентин Николов, 29), Мартин Смоленски, Корай Гечгелди (Александър Георгиев, 63), Румен Георгиев (Алекс Маринов, 41), Стефан Статев (Самуил Беримски, 20), Иван-Йоанис Атанатос (Божидар Зелямов, 41)