Четири мача от първи кръг на Елитната юношеска група до 19 години се играха днес.  Септември записа впечатляваща победа като гост с 4:0 срещу Левски. Гол в добавеното време попречи на Нефтохимик да надвие ЦСКА в София.  Черно море нямаше проблеми срещу Янтра 1919 във Варна. Лудогорец също стартира с победа - 2:0 срещу Монтана в Разград.

Вижте най-интересното от днешните срещи:

---

Левски - Септември (София) 0:4 (0:2)

Страхотен дебют за новия треньор на Септември Светослав Петров.

Иван Стефанов и Христо Киров вкараха първите два гола за гостите през първото полувреме.

След почивката Иван Гюров направи класическа преднината на Септември. Последното попадение бе дело на Иво Вихренов.

В края Александър Милчев от състава на гостите удари греда от пряк свободен удар.

---

Лудогорец - Монтана 2:0 (0:0)

Първата част премина без голове. Георги Стоянов от Лудогорец нямаше късмет да открие, след като на два пъти нацели гредите.

Илкер Будинов изведе домакините напред в резултата в 55-ата минута. Хюсеин Хюсеинов вкара за 2:0 в 76-ата минута.

---

ЦСКА - Нефтохимик (Бургас) 1:1 (0:0)

Мачът се игра на стадиона в Герман.

Гостите откриха десетина минути след почивката с далечен удар на Асан Ахмед. Бургазлии имаха още няколко добри ситуации, в които не съумяха да удвоят аванса си.

ЦСКА изравни в последната минута на добавеното време с гол на Радослав Илиев.

---

Черно море - Янтра 1919 (Габрово) 5:0 (2:0)

Варненци определено превъзхождаха съперника.

По два гола вкараха Денислав Ангелов и Антоан Вълчев, едно попадение добави Данаил Димов.

Днес от 18:00 часа на базата в Коматево ще се изиграе дербито на кръга между пловдивските Ботев и Локомотив. Срещата ще бъде излъчена на живо в GlasTV: