Юношите младша възраст U17 на ЦСКА и Септември (набор 2002) започнаха с победи лагера в "Царско село". "Червените" се наложиха с 3:0 над Дунав (Русе), а Септември записа 8:0 срещу Монтана.

Лагерът е част от Програмата за развитие на детско-юношеския футбол на ММС и БФС. ЦСКА победи с голове на Християн Петров през първото полувреме, на Николай Митов и Атанас Няголов след почивката. През първата част "армейците" удариха и три греди.

Левски победи Лудогорец с 3:1 в контролен мач, част от подготовката на двата тима за новия сезон. "Сините" и разградчани са на лагер в Боровец, организиран от ММС и БФС. Срещата се игра в Говедарци.

Два гола за Левски вкара Мартин Петков, едно попадение добави Богдан Костов. За Лудогорец, при 2:0 за "сините", в 40-ата минута се разписа Петър Георгиев.