Лазар Марин ще остане в Ботев Пловдив. Играчът е размислил и е решил да приеме предложението на канарчетата, което е два пъти по-малко от това на Арда Кърджали. Новоизлюпените милионери са предложили на Марин заплата от 8 000 лева. Въпреки това играчът е решил, че за него ще е по-добре да остане в Ботев Пловдив, научи PlovdivDerby.com.
Обрат! Лазар Марин остава в Ботев Пд
Jun 16, 2018, 3:16 PM
1
567