Годишен концерт на ансамбъл Хасково се проведе в зала "Дружба". Най-титулуваният състав за народни танци в града на Богородица изнесе заключителния концерт за сезона. 240 певци и танцьори зарадваха препълнената зала. Ансамбъл “Хасково” изпраща един успешен сезон за творческото си развитие. Ръководителят Ана Димитрова отличи Лидия Катранджиева и Илиана-Мария Петкова като връчи дипломи на двете абитуриентки, танцуващи повече от 10 г.
Годишен концерт на ансамбъл "Хасково"
Jun 14, 2018, 11:02 AM
1
672