Берое 2007 спечели турнира "Приморско лято 2018", който се състоя в морския град!На финала децата на наставника Атанас Димитров се наложиха с 3:0 над Етър (Велико Търново). Шампионите приключиха надпреварата с едно единствено равенство - срещу ДИТ в групите, в останалите си шест мача записаха победи. Тимът на Етър бе съперник на старозагорци и в групата и там двубоят бе спечелен от "зелено-белите" със същия резултат.

Берое 2009 на наставника Марио Колев грабнаха Купа Олимпия Спорт в своята възрастова група след като на финала разбиха Марек с 10:1!!!Четвърти в този набор стана вторият тим на Берое, който отстъпи след дузпи на организаторите от Олимпия

Берое 2005 също грабна Купа Олимпия спорт!В спора за трофея децата на наставника Слави Жеков се наложиха с убедителното 4:0 над Верея!За "зелено-белите" това е второ отличие този сезон, преди 10 дни тимът стана регионален шампион в подготвителната група деца.

Берое 2008 е четвъртият шампион на Академията на зелените днес. Децата на Венелин Сивриев се наложиха с 5:3 на финала на турнира за купа Олимпия спорт и затвърдиха блестящото представяне на школата през този уикенд!"Зелено-белите" прибраха във витрината на клуба шест трофея след изиграните шест финала