Ученици и мажоретният състав премина през центъра на града. Шествието тръгна в 10,30 часа от ДКТ„ Иван Димов“ и стигна до площад "Свобода". Кметът Добри Беливанов поздрави за празника на славянската писменост всички учители, журналисти и просветители. Празничната програма продължи с концерт на сцената на площада.
Хасково отбеляза с шествие 24 май
May 24, 2018, 12:31 PM
1
837