Момиче на 15 години от Хасково се бори за живота си под грижите на лекарите от УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив след нелеп сблъсък между две коли в парк "Кенана". Общо 6 души пострадаха след като минути преди 22 часа там се сблъскаха два автомобила "БМВ". Сблъсъкът е станал на ул. „Полковник Веселин Въков“, уточниха от полицията.
Девойка на 15 бере душа в Пловдив след катастрофата в "Кенана"
May 22, 2018, 2:23 PM
1
885