Две победи и едно поражение записаха отборите на Берое в днешните срещи от първенството на Футбол 7. В първия мач за деня Берое 2008 отстъпи минимално с 0:1 на Верея. Берое 2007 първо спечели с 8:0 срещу Яворов (Чирпан), а след това се наложи още по-убедително над Верея с 13:0. В двубоя си от първенството на Футбол 9 децата на наставника Атанас Димитров завършиха 0:0 с Розова долина.

Берое 2004 записа първа победа на силния турнир Meet the world, който се провежда в Сопот. Във втория си мач от група Б децата на наставника Радостин Александров се наложиха с 3:1 над Славия. Попаденията бяха дело на Красимир Тодоров, който се разписа на два пъти и на Йордан Желев. Красимир Тодоров се отчете и с една асистенция, останалите две бяха дело на Монир Ал Бадарин и Станислав Петков. "Зелено-белите" контролираха изцяло срещата като през първото полувреме играта се водеше изцяло в полето на Славия. Старозагорци пък изпуснаха половин дузина възможности за по-убедителен успех. След почивката гостите успяха да поизравнят играта и да върнат едно попадение, но до друга промяна на резултата не се стигна. Така Берое има вече 4 т. и преди втория мач в потока днес е на първо място в класирането. При успех на Черно море срещу Лудогорец следобед, утре Берое 2004 и варненци ще решават първото място в директен спор помежду си. Победителят в групата ще играе финал в турнира, а победителят във финалния мач получава право на участие в турнира Готия къп.