Берое U19 записа поражение с 0:3 от Левски в отложен мач от 17-в кръг на Елитната група. Двубоят трябваше да се играе в началото на март, но бе преместен за април заради подготвителен лагер на юношеския национален отбор до 19 години. За срещата днес в София Берое U19 не можеше да разчита на титулярния си вратар Иван Гошев. Стражът е с контузия и изобщо не пътува за столицата. От травма продължава да се възстановява и титулярния капитан Надим Ангелов. Срещата бе решена още през първото полувреме когато домакините отбелязаха две попадения. След почивката те реализираха още един гол. Поражението остави Берое в средата на класирането, в следващия кръг тимът гостува на Ботев (Враца). Мачът е в неделя, 22.04 от 15.30 часа.

И още един отложен мач се игра днес. Берое 2005 спечели с 8:0 срещу Димитровград в среща, която трябваше да се състои още през декември миналата година. Хеттрик отбелязаха Васил Василев и Сали Садъков, по едно попадение добавиха Станимир Димитров и Росен Димитров. Срещата бе решена още през първото полувреме когато играчите на наставника Слави Жеков поведоха с 3:0. "Добър мач за отбора, но влезнахме отпуснати в мача, може би и горещото време повлия затова. Искам да се играе по- бързо с топката и с по-голяма скорост. На това ще наблягаме", коментира след срещата наставникът на Берое 2005 Слави Жеков. Следващият мач на тима е в събота срещу Олимпия. Двубоят ще се играе на стадиона в Тулово.