Берое 2005 спечели с 3:0 срещу Верея 2005 в среща от поредния кръг на първенството на подготвителната група деца. Попаденията бяха дело на Цветомир Тодоров през първото полувреме и на централния нападател Васил Василев, който се разписа на два пъти след почивката. Тимът, воден от наставника Слави Жеков имаше пълно превъзходство през целия мач и логично стигна до убедителната победа. "Вече се вижда облика на отбора. Трябва обаче да играем по спокойно с топката и по комбинативно, с по малко докосвания. Върху това ще работим", заяви след мача треньорът на "зелено-белите" Слави Жеков.

Берое 2006 записа нова победа през пролетта. В среща от първенството на подготвителната група деца тимът, воден от наставника Иван Желев се наложи с 3:2 над АФК Хасково. Два гола за успеха реализира Кристиан Атанасов, един добави Димитър Николов. Двубоят днес бе последен за Берое 2006 преди участието на силния международен турнир в Турция в края на следващата седмица. Тимът пътува за Измир на 5.04