Берое U18 завърши 1:1 с Черно море във втория мач от полуфиналите и приключи участието си в турнира за Купата на България. Варненци си осигуриха участие във финалната среща след като първия мач преди седимица във Варна завърши 0:0. Така с гол на чужд терен тимът ще се изправи срещу Септември в спор за трофея на 26 април. Момчетата на Иван Гаджев днес бяха по-активния тим, но така и не успяха през първото полувреме да отбележат гол. В края на първата част останаха сериозни съмнения, че старозагорци бяха ощетени от реферите, които трябваше да отсъдят дузпа за игра с ръка. Веднага след това гостите успяха да открият резултата след изпълнение на ъглов удар. Малко след почивката Берое успя да изравни, но това се оказа недостатъчно, за да продължат "зелено-белите" напред.