Намаление на потреблението на електрическа енергия с 54 мегаватчаса в Югоизточна България отчете ЕVN България по време на международната инициатива „Часът на Земята”, която тази година се проведе между 20:30 и 21:30 ч. на 24 март, събота, съобщават от електроразпределителното дружество.
54 мегаватчаса електроенергия сме консумирали по време на "Часът на земята"
Mar 26, 2018, 3:08 PM
1
352