За поредна година Хасково ще се включи в инициативата "Часът на Земята". Тази вечер от 20:30 до 21:30 осветлението на Монумента Света Багородица и Камбанарията ще бъде изгасено. Към инициативата се присъединява и общината, като сградата на кметството ще бъде и тя изгасена за час.
Хасково се включва в "Часът на Земята"
Mar 24, 2018, 11:08 AM
1
302