Областният управител на Хасково Станислав Дечев беше награден от Фондация "Искам бебе" за принос към каузата „Ангели на благодарността“ 2018. Церемонията по връчването на наградите се проведе днес, като тя е под патронажа на председателя на Народното събрание Цвета Караянчева. Статуетките бяха връчени в сградата на Народното събрание.
Станислав Дечев с награда за принос към "Искам бебе"
Mar 23, 2018, 2:23 PM
1
304