Пловдивчанка станала жертва на джебчийска кражба, съобщават от пресцентъра на ОДМВР.
Вчера 56-годишната жена разказала пред служители на Трето РУ, че при слизане от автобус на градския транспорт установила липса на портфейл с близо 400 лева и банкови карти.
В рамките на образувано досъдебно производство са предприети действия за изясняване на обстоятелствата около сигнала.