Главният път Мадан – Смолян продължава да е затворен заради огромното свлачище вече няколко дни. Зам.областният управител Адриян Пеков каза пред bTV, че е стартирало изграждането на обходния път, но за него е необходима поне седмица. В АПИ днес ще се реши дали да се отвори едното платно, където патрули да пропускат спешни случаи с линейки и пожарни например.
Главният път Мадан–Смолян продължава да е затворен заради свлачище, правят обходен
Mar 12, 2018, 8:16 AM
1
463