Григор Димитров загуби от испанеца Фернандо Вердаско с 6-7(4), 6-4, 3-6 и отпадна след първия си мач на турнира "Мастърс" 1000 в Индиън Уелс. Хасковлията показа, че настилката на калифорнийския турнир не е подходяща за неговия стил на игра. Следващият му мач ще бъде след две седмици в Маями, където надпреварата е от същата категория.
Гришо приключи с Индиън Уелс 2018
Mar 11, 2018, 9:22 AM
1
551