Звездата на Ботев Пловдив Тодор Неделев сподели мнението си от мача с Лудогорец и очакванията си за мача с Локо.
Неделев: От два дни тренираме с тези топки! Дано се вдигнем за Дербито (PlovdivDerbyTV)
Feb 27, 2018, 9:48 PM
1
377