Григор Димиртов вече е в Дубай. Най-добрият ни тенисист ще бъде първи поставен в схемата, след като Роджър Федерер се отказа от участие в надпреварата. Вторият поставен в схемата е 16-ият в света Лука Пуй, а трети е 22-ият в ранглистата Роберто Баутиста-Агут.
Гришо: Радвам се, че съм в Дубай
Feb 24, 2018, 11:07 AM
1
336