Кметът Добри Беливанов се срещна днес с участници от клуб „Гражданско образование“ от ФСГ, съобщават от общината.
Младежи от клуб "Гражданско образование" от ФСГ се срещнаха с Добри Беливанов.
Feb 22, 2018, 2:55 PM
1
390