На 24-ти февруари /събота/ в спортна зала „Арена Асарел“, ще се проведе четвъртфинален двубой от „Висша лига“- жени между отборите на СКТМ „Асарел-Медет“ –Панагюрище и „Стоянстрой“- Пловдив.
На 24-ти февруари СКТМ „Асарел-Медет“ посреща „Стоянстрой“- Пловдив
Feb 19, 2018, 12:08 PM
1
358