„Имахме по чисти положения от тях. Играхме за победа и повече я заслужавахме от Левски. Яд ни е за изпуснатите точки. Очаквам победи в следващите мачове и късмета, който го нямахме днес да се върне срещу Лудогорец. „
Яд ни е
Feb 18, 2018, 9:59 PM
1
299