Хасково завърши 2:2 с отбора на Свиленград на техен терен. Резултатът откриха митничарите с гол в първото полувреме, после покачиха на 2:0. Джан Халил от червено-белите намали резултата, а новото попълнение Влади Зафиров изравни. Президентът на Хасково Дечо Корчев изрази задоволство от контролата, а треньорът Емо Ангелов иска още да се подобри физическата подготовка на отбора. Утре в 15:00 часа в село Горски Извор е третата контрола на Хасково.
Хасково завъртя равенство във втората контрола
Feb 17, 2018, 10:02 AM
1
364