Вчера видинчанка видяла труп на куче в контейнер за смет на ул.”Дунавска”. Жената се усъмнила в причинена насилствена смърт на животното и сигнализирала на тел.112. Това съобщиха от ОДМВР-Видин. Пристигналите на мястото полицейски служители извършили оглед и установили входна рана в тялото на кучето. Трупът е транспортиран за ветеринарна аутопсия. По случая е образувано е досъдебно производство за извършено престъпление по чл.325б от Наказателния кодекс.
Убиха куче и го захвърлиха в контейнер за смет във Видин
Feb 15, 2018, 10:07 AM
1
262