По повод двойния празник – този на любовта и този на виното, младите доброволци от БМЧК-Панагюрище подредиха и тази година своята „Сергия на любовта“. Проявата се състоя днес на площад „20 април“ и премина под наслов „По-добри сме, когато се обичаме”.
БМЧК-Панагюрище подредиха своята „Сергия на любовта“
Feb 14, 2018, 6:55 PM
1
228