Никола Маравич си тръгна от Черно море порт Варна. Сръбският център на варненския тим е петият пореден състезател, който напуска тима от началото на сезона.Първи напуснаха Станислав Славейков и Ангел Пейчинов, които преминаха в Левски. След тях Черно море порт Варна се раздели с Николай Стоянов, преминал в Рилски спортист, и Пламен Алексиев, който вчера подписа договор с тима на Берое.По спешност в отбора са привикани двама юноши-Мартин Коцев и Куртев.Варненци пътуват утре за Ботевград.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай