Млада жена е скочилата от 6-ия етаж на МБАЛ "Пловдив" (ОБНОВЕНА)
Feb 16, 2016, 3:20 PM
6
160
Млада жена е самоубийцата, която сложи край на живота си в болница "Пловдив", предава репортер на Марица.бг от мястото на тежкия инцидент.
Жената е около 40-45 годишна, облечена е спортно, в анцуг. Тя е скочила от 6-ия етаж. В момента съдебен лекар и полиция оглеждат мястото.
Пробвала на 8-ия, после на 7-ия, и накрая е успала да отвори прозореца на 6-ия етаж. Сцената е записана от видеокамери, предава репортер на Марица.бг от мястото на тежкия инцидент. Чехлите на младата жена още стоят под прозореца, откъдето се е метнала. /Марица.бг
Още за трагедията в МБАЛ "Пловдив" - четете в Marica.bg
Мистерия в ОРБ: Търсят от кое отделение е самоубийцата (ВИДЕО, 18+)
Млада жена е скочилата от 6-ия етаж на МБАЛ "Пловдив" (ОБНОВЕНА)
Млада жена е скочилата от 6-ия етаж на МБАЛ "Пловдив" (ОБНОВЕНА)
Млада жена е скочилата от 6-ия етаж на МБАЛ "Пловдив" (ОБНОВЕНА)
Млада жена е скочилата от 6-ия етаж на МБАЛ "Пловдив" (ОБНОВЕНА)