Жена се хвърли от висок етаж на МБАЛ "Пловдив" и загина на място
Feb 16, 2016, 2:26 PM
1
586
Жена се е хвърлила от висок етаж на МБАЛ "Пловдив" и е починала на място. Това съобщиха от пресцентъра ОД на МВР - Пловдив. Самоличността й все още се установява. Сигналът за инцидента е подаден към 13.20 часа.