Симеоне напуска Атлетико, обявил, че отива в Челси
Feb 16, 2016, 12:17 PM
1
136
Диего Симеоне напуска Атлетико Мадрид, и отива в Челси.Испанският OK Diario съобщи, че Симеоне вече е съобщил на ръководството на Атлетико за своето решение.Чоло Симеоне иска ново предизвикателство, след четири години на "Висенте Калдерон", и е казал "Да" на офертата на Роман Абрамович, пише още в изданието.Челси усилено търси мениджър за постоянноАбрамович е удвоил заплатата, която сега аржентинецът получава в Атлетико, и той ще получава по 12 милиона евро на година.