Румен Панайотов: Излизаме срещу Литекс, за да спечелим
Feb 16, 2016, 11:55 AM
1
174
„Нямаме никакви притеснения. Ние излизаме в полуфинала, за да го спечелим и да отидем на финал. Все пак Монтана е съвсем друг отбор и се надявам да отидем на финал“, заяви президентът на Монтана Румен Панайотов след жребия за Купата на България, който противопостави тима му срещу Литекс на полуфиналите.В другата двойка един срещу друг излизат Берое и ЦСКА.Попитан, дали е добре или зле, ако Литекс стартира в шампионата до окончателното решение по казуса с изваждането на състава от А група, Панайотов каза: „Не може да го коментираме това, има си хора, които да го определят. Да, предстои ни и на нас мач за първенството, но на този етап, такъв мач няма.“„И двете неща са приоритет. Най-важно е да останем групата, но също така е много важно и да вземем Купата“, коментира още Румен Панайотов, а по повод евентуалното връщане на Литекс в А група каза:„Няма как да има мач в събата, дори Литекс да ги върнат в групата. Не може да има, защото има определена програма и евентуално мачът може да се играе в по-нататъшни дати.“Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай